Послуги нашої компанії

відповідальне зберігання вантажу

Відповідальне зберігання

Послуга відповідального зберігання (аутсорсинг складських послуг) стає все більш затребуваною на ринку складських послуг України. Все більше виробників, імпортерів і перевізників мінімізують витрати завдяки цій послузі.

 

Наші переваги:
 • Оплата тільки за фактично займану площу
 • Повна матеріальна відповідальність
 • Штат досвідченого персоналу 

 • Власний парк вантажної техніки 
 • Сучасна система обліку
Ответственное хранение

Відповідальне зберігання

Відповідальне зберігання вантажів є послугою, в рамках якої замовник передає функцію зберігання вантажів іншій компанії.

Логістичний оператор, якому доручається відповідальне зберігання вантажу, повністю несе відповідальність за його безпечне зберігання та незмінність початкових характеристик, тому складські приміщення, які здійснюють послуги відповідального зберігання, укомплектовуються відповідним чином і покликані забезпечувати повну безпеку і належні умови перебування матеріальних цінностей, розміщених на них.

Переваги послуги відповідального зберігання

Послуги відповідального зберігання - зручні, вигідні, і дуже затребувані, і на це є ряд причин:

 • відповідальне зберігання вантажу забезпечує повне збереження товару замовника;
 • замовник, купуючи послугу відповідальне зберігання вантажу, мінімізує свої фінансові витрати на покупку або будівництво складів і підтримання їх функціонування, на зарплату найманих працівників;
 • відповідальне зберігання вантажу передбачає додаткову супутню обробку товарів;
 • віддаючи товари на відповідальне зберігання, ви маєте в своєму розпорядженні широким вибором матеріалів для його упаковки і комплектування;
 • зберігання товарів супроводжується відеоспостереженням і охороною.

Іноді відповідальне зберігання вантажу сприяє не тільки збереженню його початкових параметрів, але і їх оптимізації внаслідок правильних умов перебування на складі і обробки товару. При цьому між замовником і логістичним оператором підписується договір, де вказані всі особливості і аспекти послуги на відповідальне зберігання вантажу.

 

Для кого актуально відповідальне зберігання вантажу?

Така опція, як відповідальне зберігання вантажу, дуже поширена серед підприємств, яким не потрібно зберігання вантажів періодично або часто, і у них немає потреби в утриманні власних складських площ. Адже передача вантажів на відповідальне зберігання вимагає набагато менше фінансових витрат, ніж будівництво та утримання своїх складів.

Також відповідальне зберігання необхідно підприємствам з невеликим оборотом, які не мають можливості створити свій склад і обслуговувати його.

Для підприємств, які займаються оптовими і роздрібними продажами, і не мають у своєму розпорядженні своїм складом, відповідальне зберігання вантажу є обов'язковим аспектом діяльності.

Компанії, які мають сезонний оборот, також потребують послуги відповідальне зберігання, яка дозволяє їм платити за користування складськими площами тільки в певний період часу.

Відповідальне зберігання зручно компаніям, які хочуть отримати комплексні якісні послуги - зберігання вантажів, їх обробка, комплектація, упаковка, доставка кінцевому споживачу від одного оператора, заощадивши при цьому час і значні кошти, і отримавши високий рівень сервісу та гарантії якості послуги.

Якщо у вас є бізнес без складу, то ви, дізнавшись, що таке відповідальне зберігання і як це зручно, більше не станете підшукувати власне приміщення. Ми забезпечимо надійне відповідальне зберігання вантажу, а також відвантаження і доставку товару покупцям.

Наша компанія твердо переконана в якості виконуваної нами опції відповідальне зберігання вантажів, що підтверджується позитивними відгуками наших замовників. В основі нашої впевненості знаходяться високі стандарти послуг, що надаються ответхраненія, і найсучасніші технології, які дозволяють повністю автоматизувати відповідальне зберігання вантажу і виключити можливість помилок.

Замовити якісне відповідальне зберігання вантажу ви можете в містах Дніпро, Київ, Одеса, Запоріжжя.

 

Відповідальне зберігання вантажу - етапи послуги

Відповідальне зберігання відрізняється від звичайного зберігання тим, що послуги надаються в комплексі. Наші фахівці забезпечують відповідальне зберігання вантажу поетапно:

 1. Вивантаження товару, ручна або автоматизована, в залежності від виду вантажу.
 2. Приймання товару - звіряння фактичної кількості вантажу і його стану з інформацією в супровідних документах, контроль цілісності вантажу і упаковки, фіксація невідповідностей.
 3. Розміщення товару на відведеному для нього місці і власне, відповідальне зберігання вантажу.

Видача вантажу здійснюється за заявкою на відвантаження, оформлену власником товару.

Після надходження такої заявки логістичний оператор здійснює комплектацію товарних позицій, упаковку, контроль маси.

Далі підготовлена ​​партія вантажиться на палети, маркується, оформляється документація на партію.

Потім здійснюється відвантаження товару на транспорт замовника, або доставка кінцевому покупцеві здійснюється транспортом логістичного оператора.

 

Відповідальне зберігання вантажу від компанії "ОМНІ ЛОГІСТІК"

В рамках послуги відповідальне зберігання ми якісно виконуємо повний комплекс складських заходів з вашими товарами:

 • забезпечуємо відповідні умови для зберігання товарів;
 • здійснюємо вантажно-розвантажувальні роботи;
 • упаковка і перепакування, маркування, стикеровка товарів;
 • консолідація і розконсолідації товарів;
 • транспортування вантажів, видача покупцям;
 • відповідальне зберігання вантажу передбачає
 • надання послуги крос-докінгу;
 • обробка платежів за товари та повернень.

Ми приймаємо на відповідальне зберігання партії товару від однієї палети. Відповідальне зберігання вантажу може тривати від однієї доби.

Приймається все: неходові або надлишкові товари, обладнання на період проста. Беремо вантажі на період переїзду або закінчення угоди.

До розміщення на відповідальне зберігання вантажу приймаємо партії товарів паллетамі або коробками, негабаритні вантажі.

Ми несемо повну матеріальну відповідальність за розміщення у нас на відповідальне зберігання вантажу товари. Забезпечимо оптимальні умови для якісного і безпечного зберігання ваших вантажів.

Надаємо нашим клієнтам регулярні звіти про розміщених на складі вантажах, і можливість самостійного моніторингу стану товарів завдяки новітньому програмному забезпеченню. Наші складські комп'ютерні програми легко інтегруються з програмним забезпеченням клієнта.

Замовляючи відповідальне зберігання від нашої компанії, ви спрощуєте свою роботу, так як вам не потрібно підбирати, навчати і оплачувати персонал, організовувати відеоспостереження та охорону складів, купувати дорогу складську техніку.

Вибираючи відповідальне зберігання вантажу на наших складах Дніпро, Київ, Одеса, Запоріжжя, ви не будете переплачувати за невикористані складські площі, ви платите тільки за зберігання вантажів за фактом. Вартість ответхраненія визначається фактично займаної площею під ваш товар.

Ми приймаємо на відповідальне зберігання найрізноманітніші вантажі в містах Дніпро, Київ, Одеса, Запоріжжя, - від продуктів харчування до спеціалізованого обладнання високої точності. Гарантуємо якісне відповідальне зберігання вантажу з урахуванням потреб кожного клієнта.

Якщо ви хочете замовити відповідальне зберігання, зв'яжіться з нашим фахівцем зручний спосіб, і отримаєте детальну консультацію щодо умов, тарифів і інших питань. Ми забезпечимо вам найвигідніші умови співпраці на Складські послуги.

Відповідальне зберігання
Складські приміщення:

ТОВ «ОМНІ ЛОГІСТІК» пропонує скористатися послугою відповідального зберігання на нашому складі. Склад являє собою приміщення оснащеним авторампа, підлогу антипил, стелажна система, парк вантажної техніки, штат досвідченого складського персоналу, сучасна система обліку і розподілу товару на складських площах.

На відміну від оренди складу послуга відповідального зберігання дозволить Вам економити:

 • На оренді складського приміщення
 • На утриманні та ремонті складських площ
 • На утриманні вантажної техніки і складського обладнання
 • На ФОП складського персоналу
 • На придбання сучасної системи обліку та управління складом